Malonty 13
+420 602 217 307
info@penziondominika.cz
Penzion v Malontech

Penzion v Malontech

od CZK 2200 /noc
Max počet osob:
,   
Počet ložnic:4
,   
Kouření: zakázáno
Penzion se nachází ve vesničce Malonty v Novohradských horách. V penzionu se nachází dva apartmány z nichž má každý kapacitu 4 osoby. Celková kapacita penzionu je 8 lůžek s možností dvou přistýlek.

Penzion se nachází ve vesničce Malonty v Novohradských horách. V penzionu se nachází dva apartmány z nichž má jeden kapacitu pro 6 osob a druhý pro 4 osoby. Celková kapacita penzionu je 10 lůžek. Můžete si zarezervovat oba apartmány nebo si vybrat jeden z nich.

Celý penzion jen pro sebe

Jeden apartmán se nachází v přízemí rodinného domu, druhý je v samostatném domku na zahradě. V každém apartmánu je kuchyně, obývací pokoj a 2 dvoulůžkové ložnice, dále WC a koupelna s vanou. K dispozici je i pračka.

Oba apartmány jsou vybavené televizí se satelitním přijímačem. Penzion má vlastní uzavřenou zahradu s krytým bazénem a zahradním posezením s grilem. Živý plot poskytuje plné soukromí. Zahrada je společná pro oba apartmány.

V objektu je zakázáno kouřit.

Pro týdenní pobyty sleva

Pro rezervace od soboty do soboty platí sleva 12% na celý pobyt. Tato sleva Vám bude poskytnuta po potvrzení rezervace.

Rezervace

Váš pobyt můžete rezervovat prostřednictvím našeho rezervačního systému nebo nás můžete kontaktovat emailem nebo telefon.

  • Plně vybavená kuchyň
  • Televize se satelitním přijímačem
  • WC a koupelnou s vanou
  • Pračka
Od 14:00 hodin
Do 10:00 hodin
  • 6-14 dnů - 50% zálohy
  • méně než 5 dnů - 100% zálohy
Svého domácího mazlíčka si můžete přivést sebou.
 

Comments are closed.