Malonty 13
+420 602 217 307
info@penziondominika.cz
Apartmán Soňa
Ubytování pro 4 osoby ve 2 dvoulůžkových ložnicích bez možnosti přistýlky. Zahrada, bazén, grilování. Vybavení pro děti. Cyklistika, houbaření.

Apartmán Soňa

od 1200 /noc
Max počet osob:
,   
Počet ložnic:2
,   
Kouření: zakázáno
Apartmán Soňa se nachází v samostatném domku na zahradě. Je pro 4 osoby, pro které jsou připravené 2 dvoulůžkové ložnice bez možnosti přistýlky. Vybavení pro děti a pro sport, bazén, zahrada,...

V apartmánu je kuchyně, obývací pokoj a 2 dvoulůžkové ložnice,

dále WC a koupelna s vanou. K dispozici je i pračka. Apartmán je vybaven také televizí se satelitním přijímačem.

Apartmán Soňa se nachází v samostatném domku na zahradě. V apartmánu je vybavená kuchyně, obývací pokoj s jídelním stolem sedací soupravou a 2 dvoulůžkové ložnice, a dále koupelna s vanou a WC. K dispozici je po dohodě i pračka. Apartmán je vybaven také televizí se satelitním přijímačem. Penzion je nekuřácký.

Cena za pronájem apartmánu je uvedená při obsazení maximálně 4 osobami. Do apartmánu je  možné přidat také dětskou postýlku.

Penzion má vlastní uzavřenou zahradu s bazénem a zahradním posezením s grilem. Živý plot poskytuje plné soukromí. Zahrada je společná pro oba apartmány. Možnost zapůjčení hraček a sportovního vybavení.

Cena za pronájem apartmánu je uvedená při obsazení maximálně 4 osobami. Za příplatek také půjčujeme dětskou postýlku. Příplatek je také za pobyt psa. Na požádání Vám můžeme vystavit dárkový ubytovací poukaz pro osobu, které chcete pobyt u nás věnovat jako dárek. Na vyžádání vám také vystavíme fakturu pro zaměstnavatele, pokud vám bude pobyt hradit z fondu FKSP.

  • Plně vybavená kuchyň
  • Televize se satelitním přijímačem
  • WC a koupelnou s vanou
  • Pračka
Od 14:00 hodin
Do 12:00 hodin
  • více než 30 dnů - 10% zálohy
  • 15-29 dnů - 30% zálohy
  • 6-14 dnů - 50% zálohy
  • méně než 5 dnů - 100% zálohy
Přistýlka: 150 Kč/noc (děti do 10 let zdarma) Dětská postýlka: 50 Kč/noc
Svého domácího mazlíčka si můžete přivést sebou. Poplatek za psa: 50 Kč/den
 

Comments are closed.