Malonty 13
+420 602 217 307
info@penziondominika.cz
Apartmán Dominika
Ubytování pro 4-8 osob ve 2 dvoulůžkových ložnicích a na 2 přistýlkách. Zahrada, bazén, grilování. Vybavení pro děti. Cyklistika, houbaření.

Apartmán Dominika

od 1200 /noc
Max počet osob:
,   
Počet ložnic:2
,   
Kouření: zakázáno
Apartmán Dominika se nachází v přízemí rodinného domu. Je pro 4-8 osob, pro které jsou připravené 2 dvoulůžkové ložnice a max. 4 přistýlky. Vybavení pro děti a pro sport, bazén, zahrada, grilování.

Apartmán Dominika se nachází v přízemí rodinného domu. V apartmánu je plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a 2 dvoulůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí a jedna se dvěma oddělenými postelemi), dále WC a koupelna s vanou. K dispozici je po dohodě i pračka. Apartmán je vybaven také televizí se satelitním přijímačem. Penzion je nekuřácký.

Cena za pronájem apartmánu je uvedená při obsazení maximálně 4 osobami. Další 2 osoby na přistýlkách jsou za příplatek. Do apartmánu je  možné přidat také dětskou postýlku.

Penzion má vlastní uzavřenou zahradu s bazénem a zahradním posezením s grilem. Živý plot poskytuje plné soukromí. Zahrada je společná pro oba apartmány. Možnost zapůjčení hraček a sportovního vybavení.

Cena za pronájem apartmánu je uvedená při obsazení maximálně 4 osobami. Další 2 osoby na přistýlkách jsou za příplatek. Za příplatek také půjčujeme dětskou postýlku. Příplatek je také za pobyt psa. Na požádání Vám můžeme vystavit dárkový ubytovací poukaz pro osobu, které chcete pobyt u nás věnovat jako dárek. Na vyžádání vám také vystavíme fakturu pro zaměstnavatele, pokud vám bude pobyt hradit z fondu FKSP.

  • Plně vybavená kuchyň
  • Televize se satelitním přijímačem
  • WC a koupelnou s vanou
  • Pračka
V obci je obchod, pošta, restaurace s možností stravování, koupaliště, tenisové kurty, projížďky na koních. Okolní hluboké lesy jsou ideální pro cyklistiku i pěší turistiku, houbaření. V zimě možnost kvalitního lyžování v areálu Kramolín, který je vzdálený 40 km. Menší sjezdovku s vlekem najdete také v Jaroměři, vzdálené 3 km.
Od 14:00 hodin
Do 10:00 hodin
  • 6-14 dnů - 50% zálohy
  • méně než 5 dnů - 100% zálohy
Přistýlka: 150 Kč/noc (děti do 10 let zdarma) Dětská postýlka: 50 Kč/noc
Svého domácího mazlíčka si můžete přivést sebou. Poplatek za psa: 50 Kč/den
 

Comments are closed.